Description
WATCH SPECS
| Produst Information | |
|---|---|
| Brand: | BOBO BIRD |
| Model: | T23-1 |
| Gender: | Unisex |
| Wood Type: | All-Natural Walnut |
| Glass: | Mineral Crystal Glass |
| Movement: | High-grade Quartz Mechanism by Japanese Miyota |
| Clasp Type: | Push Button Hidden Clasp |
| Strap: | 20mm tapered Walnut strap |
| Case Size: | 43mm |
| Case Thickness: | 8.4mm |
| Water resistance: | 3 ATM Splash Water Protected |
WOODS
SERIES OPTIONS
-

Best Personalized Or Custom Gifts Wooden Watches For Men – Oak T23-4
153.28 €Original price was: 153 €.55.23 €Current price is: 55 €. Add to cart -

Unique Custom Gift Wooden Watches For Men – Oak T23-3
153.28 €Original price was: 153 €.55.23 €Current price is: 55 €. Add to cart -

Wooden Watches For Men Unique Personalized GiftsFor Him – Walnut T23-2
153.28 €Original price was: 153 €.55.23 €Current price is: 55 €. Add to cart -

Unique Gifts BOBO BIRD Wooden Watches For Men – Walnut T23-1
153.28 €Original price was: 153 €.55.23 €Current price is: 55 €. Add to cart

















