Description
WATCH SPECS
| Produst Information | |
|---|---|
| Brand: | BOBO BIRD |
| Model: | T36 |
| Gender: | Unisex |
| Wood Type: | All-Natural Colored wood |
| Glass: | Mineral Crystal Glass |
| Movement: | High-grade Quartz Mechanism by Japanese Miyota |
| Clasp Type: | Push Button Hidden Clasp |
| Strap: | 20mm tapered Colored wood strap |
| Case Size: | 45mm |
| Case Thickness: | 8.4mm |
| Water resistance: | 3 ATM Splash Water Protected |
WOODS
Multiple kinds of woods combination
Stylish dial design, Go beyong being noticed
Delete link method
















